Warsztaty Magia Pozytywnego Życia w Kryształowym Domu

Kochani chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o cudownym miejscu, które mieści się w Pisarzowicach/koło Brzegu Opolskiego – to Kryształowy Dom 💎

Odbywają się tam zajęcia z Qi Gong, krąg kobiet, spotkania z medytacją i relaksacją, a także weekendowe warsztaty.

To miejsce tworzą wyjątkowi ludzi – jedną z takich cudownych osób, którą będę miałam przyjemność poznać  jest Kasia Kulas, która wraz z kryształowymi przyjaciółmi tworzy miejsce energii do medytacji, oczyszczania, pogłębiania percepcji i poszerzania wiedzy. W jej pracy narzędziami są kryształy, olejki i woda plazmowana. Czasem pomaga jej medycyna z amazońskiej dżungli, którą poznała ucząc się u uzdrowicieli z Brazylii.

 

 

 

 

Kasia to pokład wielkiej mocy, dobrej energi i ogromnie się cieszę, że własnie w jej klinice uzdrawiania wodą i światłem odbyły się moje warsztaty MAGIA POZYTYWNEGO ŻYCIA 

Jestem ogromnie wdzięczna Ewa Zbroniec za to, że pomyślała o tym, aby złączyć nasze drogi w tym wyjątkowym miejscu 🍀

Miałam zaszczyt poznać cudowne kobiety, z którymi czułam się jakbym znała się od lat.

 

Pisarzowice to gmina w województwie opolskim – zapamiętajcie tą miejscowość bo tam będzie najwspanialsza Klinika Uzdrawiania 💎💎💎 Kryształowy Dom mogę powiedzieć, że już teraz jest to CUDowne miejsce, pełne dobrej, uzdrawiającej energii, rodzinnego ciepła i wielkiej wiedzy twórczyni tego wyjątkowego miejsca Kasia Kulas 💙 Ten dom to miejsce przyjazne holistycznemu rozwojowi.

Dziękuję z całego serca za możliwość przeprowadzenia tu warsztatów Magia Pozytywnego Życia, wspaniałą gościnę,  doświadczenia tej niesamowitej energii na własnej skórze. 💚 Wiem jedno, to miejsce do którego będę wracać  i Was również zapraszam 💧💧💧.

Tutaj każdy przedmiot ma niezwykłą energię, czujesz, ciepło, dobro, tego po prostu należy doświadczyć osobiście.
Mam nadzieję, że już niebawem spotkamy się na kolejnych warsztatach w Kryształowym Domu.
Do zobaczenia
Magda

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close