Spotkanie autorskie z Małgorzatą Biegańską Hendryk

Jestem bookoholikiem w pełnym znaczeniu tego słowa. Piszę książki i jest to moja ogromna miłość i pasja, ale przede wszystkim uwielbiam je czytać. Dzięki spotkaniom autorskim poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja, realizują swoje marzenia i czerpią ogromną radość z życia.

 

Dzisiaj tj.3.10.2019 odbyło się spotkanie autorskie z cudowną kobietą Małgosią Biegańską Hendryk, która dla mnie jest ogromną skarbnicą wiedzy o kotach. Małgosię miałam przyjemność spotkać pierwszy raz na jednym z moich wydarzeń, wymieniłyśmy się telefonami, a potem już nasza znajomość rozwinęła mocno skrzydła.

 

Jej najnowszym hitem jest książka “Stefan, czyli historia (z) przypadku”, o wyjątkowym kocim towarzyszu życia.

 

 

 

Pani Urszula Skwron, lekarz weterynarii napisała, że książka ta jest kompendium wiedzy behawioralnej, dietetycznej oraz medycznej, ja dodałabym tu jeszcze tylko szczyptę miłości kocio – ludzkiej, która pokazuje jak piękne może być życie ze zwierzęciem pod jednym dachem.

 

Spotkanie autorskie, które odbyło się w Gliwicach w klimatycznym antykwariacie było wspaniałą możliwością poznania nowych ludzi, pośmiania się i to co mnie chyba dziwi zawsze najbardziej to fakt, że ja zawsze ze spotkań z Małgosią wychodzę z nową wiedzą na tematów kotów. I choć jestem typową psiarą, autorka niezwykle potrafi zaciekawić kocim światem, aż chce się słuchać więcej.

 

 

Uwielbiam takie wydarzenia, każda nowa historia, każdy człowiek to kopalnia niezwykłej wiedzy. Życzę każdemu spotykania takich fajnych ludzi na swojej drodze!

Serdeczności

Magda

 

Ps. Zdjęcie tytułowe zrobione z książki Małgosi Biegańskiej Hendryk

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close