Premiera nowej książki NIEIDEALNA 25.10.2019

NIEIDEALNA, ale szczęśliwa, książka, która doda podmuchu w skrzydła każdej kobiecie, niezależnie od wieku.

Do napisania jej natchnęła mnie moja córka, która przypomniała mi, że życie nie polega na byciu perfekcyjną, idealną i totalnie poukładaną, ale na byciu szczęśliwą, bez względu na to, co to szczęście oznacza dla każdej z nas!

 

Skromnie przedstawiam wstęp mojej najnowszej książki NIEIDEALNA 

Kiedy byłam dzieckiem beztrosko postrzegałam świat. Co roku jadąc na wakacje na wieś musiałam być twardzielką, ponieważ w mojej rodzinie przeważali kuzyni. Wiecie jak to jest być jedną babką w grupie 8 chłopaków? Byłam Strongwoman  Budowałam szałasy po lasach, strugałam pistolety z drewna, chowałam się w stodole w chowanego. To były czasy. Każda minuta dnia zaplanowana. Biegaliśmy, cieszyliśmy się, obrażaliśmy się na siebie, żeby po chwili znowu wpaść na głupkowate pomysły i od razu je realizować. Jedno jest pewne, cieszyliśmy się ze wszystkiego – ze znalezionej papierówki w ogrodzie, jeżyn w lesie, czy opuszczonego, tajemniczego kościółka w polach, daleko od domu.
To się nazywa prawdziwe życie.

Kiedy wchodzisz w dorosłość nic już nie jest tak autentyczne, rzekłabym, że zaczynasz dostosowywać się do ludzkich schematów. Cięgle słyszysz, że coś nie wypada –ba, ja nawet usłyszałam kiedyś od teściowej, że po 25 roku życia nie wypada wkładać spódnic przed kolano!  Nie wypada Ci powiedzieć sąsiadce, co myślisz na dany temat, bo to nie taktowane, nie wypada odmówić znajomej, bo się obrazi, nie wypada jechać z samymi kumplami w góry, bo co ludzie powiedzą- jedna kobieta i sami mężczyźni! A gdyby tak zmienić ten sposób myślenia i pokazać dorosłą prawdę? Nie przywdziewać masek, nie wciągać brzucha, nie kłamać w pracy, żeby tak po prostu wziąć wolne. Ta książka to przełom myślenia –pokazanie życia, od innej strony, zdystansowania i pośmiania się z samego siebie.

 

Czasem nawał spraw, obowiązków i “dziwnych” sytuacji sprawia, że człowiek czuje się jakby występował w parodii życia. Książka, którą napisałam jest dokładnym przekazem różnych scenariuszy pisanych przez życie, ale napisany w sposób humorystyczny.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tej książki, każda kobieta, będzie mogła uśmiechnąć się do siebie i poczuć wyjątkowo 🙃😁

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, dołącz do  wydarzenia na Facebooku PREMIERA KSIĄŻKI NIEIDEALNA

Serdecznie zapraszam!

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close