Cieszę się, że jesteś

POZNAJMY SIĘ

MAGDALENA RORBACH

Witaj! Nazywam się Magdalena Rorbach, jestem doradcą biznesu, założycielką Business  Academy – rozwiń z nami firmę, organizatorką  networkingów, copywriterką oraz  autorką książek.

Wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie stworzyłam innowacyjny Program Business Academy, w którym uczę jak rozwinąć  firmę. Program skierowany jest do wszystkich osób, którym zależy na rozwoju własnych skrzydeł biznesu.  Zobacz szczegóły
 
Prowadzę szkolenia z zakresu budowania marki i rozwoju firmy w całej Polsce. Najbliższe moje prelekcje odbędą się na Międzynarodowych Targach Pet Expo – dla biznesów i klientów indywidualnych oraz dla groomerów polskich i zagranicznych  w Wielkiej Brytanii. 
 
Jako copywriter w mojej pracy stawiam na wiedzę, doświadczenie i oryginalność. Piszę teksty eksperckie, treści na stronę www, artykuły sponsorowane. 
 
Współpracuję z marką  Business & Career Support Krystyna Kornas. Przeprowadzam wywiady z kobietami, które z radością dzielą się wiedzą na temat własnych biznesów. Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks Józefa Tischnera w Krakowie.

 

Wybrane wywiady ze mną:

https://kobietyprzykawie.pl/jak-znalezc-w-sobie-sile/

https://doginclusive.com/blog/podroze-doginclusive-13-magda-i-haru/

http://booknieci.pl/od-zwierzat-powinnismy-uczyc-sie-przede-wszystkim-prawdziwej-milosci-i-szacunku-magdalena-rorbach-wywiad/

http://www.obcasypodlasia.pl/kazda-z-nas-ma-w-sobie-te-moc/

http://www.sylwiacegiela.pl/2018/05/magdalena-rorbach-koncentracja-na-sobie.ht

Skontaktuj się z mną

“Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Motywacja i Organizacja Magdalena Rorbach ul. 11 listopada 141/59, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-290-35-41 email: kontakt@magdalenarorbach.pl. Podane dane będą przetwarzane w celu korespondencji z nami. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.”   

więcej

Partnerzy

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram did not return a 200.
Instagram did not return any images.

Copyright Magdalena Rorbach © 2018

Close Menu
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close