Cieszę się, że jesteś

POZNAJMY SIĘ

MAGDALENA RORBACH

Witaj! Nazywam się Magdalena Rorbach, z wykształcenia jestem promotorem i trenerem biznesu,  pomagam kobietom rozwijać ich firmy, łącząc wiedzę i doświadczenie  z pozytywnym myśleniem i wiarą we w własne możliwości. Wiem, że każda z nas może osiągnąć to, czego pragnie.

Stworzyłam program #ROBIESWOJE ROZWIJAM FIRMĘ Z SUKCESEM podczas którego krok po kroku uczę jak rozwinąć biznes, zbudować silną markę i zrealizować cel finansowy.

 
Moją misją jest pomaganie kobiecym firmom rozwinąć skrzydła biznesu. Przeprowadzam konsultacje, na których uczę jak budować markę, w jakim sposób rozwijać Social Media, gdzie promować firmę, jak komunikować się z klientem i sprawić, aby pozostał z nami na dłużej.
Moją mocną stroną jest tworzenie spektakularnych strategii marketingowych, które po wdrożeniu w życie, przynoszą rewelacyjne efekty.
 
Z przyjemnością pomogę Ci wystartować z miejsca i rozwinąć firmę .
Krok po kroku stworzysz biznes o jakim marzyłaś.
 
“Pamiętaj, że połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. Henry Ford
 
W OFERCIE:
-Budowanie marki od podstaw
-tworzenie strategii, pisanie biznesplanu dla Twojej firmy
-Szkolenia, warsztaty z zakresu rozwoju firmy
 
Ukończyłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Himanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi (filia katowicka) oraz w studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Od lat kształcę się w kierunku marketingu i promocji, uwielbiam poznawać nowości z zakresu budowania marek i dzielić się tą wiedzą z moimi klientkami.
 
Z pasji przeprowadzam wywiady z kobietami, które z radością dzielą się wiedzą na temat własnych biznesów. Wierzę, że każda z nas ma w sobie tą moc do osiągania wymarzonych celów. Moją największą radością jest spędzanie czasu z moją ukochaną córką Mają oraz pisanie książek 🙂
 
Wierzę, że pozytywne myślenie ma ogromną moc sprawczą, doświadczyłam tego osobiście i wiem, że odpowiednie nastawienie i konsekwentna praca działają cuda.
 
 
 

Skontaktuj się z mną

“Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Motywacja i Organizacja Magdalena Rorbach ul. 11 listopada 141/59, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-290-35-41 email: kontakt@magdalenarorbach.pl. Podane dane będą przetwarzane w celu korespondencji z nami. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.”   

więcej

Partnerzy

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.

Copyright Magdalena Rorbach © 2018

Close Menu
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close