Cieszę się, że jesteś

POZNAJMY SIĘ

MAGDALENA RORBACH

 
 
Witaj serdecznie!
Nazywam się Magdalena Rorbach i jestem autorką książek.
 
Barwy życia zamykam w słowach, bo w słowach odnajduję siłę.
Każdy kolejny rozdział to historia, którą musiałam i chciałam opowiedzieć, aby czytelnicy, tak samo jak ja,
poczuli… przemyśleli… zaznali katharsis,
tak po prostu uśmiechnęli się do życia i do siebie.
 
Kocham życie, pozytywne myślenie, wiem, że wizualizacja działa. Doświadczyłam tego na sobie, kiedy po urodzeniu mojej córeczki, lekarze, nie dawali  szans na to, że mała będzie zdrowa. Jednak  siłą, wytrwałością i pracą udało się osiągnąć spektakularne efekty. Moja córka jest w pełni zdrową i szczęśliwą dziewczynką. Wiem, że bardzo duży wpływ na to miało pozytywne działanie, nastawienie i wdzięczność każdego dnia, że ją mam.
Wyzdrowienie mojej córeczki stało się dla mnie pewnego rodzaju misją, aby dzielić się ze światem moimi myślami, doświadczeniem i miłością. 
 
W taki o to sposób powstały Warsztaty Magia Pozytywnego Życia, które odbywają się  w różnych miastach Polski.
 
Jestem również promotorem zdrowia,  kocham naturalne produkty,  pracuję dla firmy Duolife, regularnie poszerzam wiedzę w tym zakresie, jeżdżąc na konferencje, czy Leadership Development Seminars. Przewodniczącym Rady Naukowej Duolife jest  doktor honoris causa Piotr Kardasz, który jest wybitnym biologiem znanym w różnych zakątkach świata. Sam doktor słynie również z wyleczenia własnego syna. Jeżeli chcesz zostać członkiem mojego zespołu lub po prostu dowiedzieć się więcej o niesamowitych właściwościach produktów Duolife, odezwij się do mnie proszę na kontakt@magdalenarorbach.pl 
 
 Wierzę, że tym, czym karmisz organizm od środka, takie efekty osiągasz na zewnątrz (w zakresie i ciała i duszy).
 
Dziękuje z całego serca, że ze mną jesteś, za każde ciepłe słowo wypowiedziane po przeczytaniu mojej książki. Jesteś moją siłą, radością i to dzięki Tobie, robię to co kocham. DZIĘKUJE.
 

OPINIE CZYTELNIKÓW I UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW

 

 Uwielbiam ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia, którym dodatkowo zarażają innych i podobnie jest z Pani książką. Z każdą stroną człowiek się szczerze wzrusza, odzyskuje wiarę w cuda i coraz szerzej uśmiecha.  Zwłaszcza przy wspomnieniach wakacji z dzieciństwa. Miałam podobnie jak Pani. Wakacje co roku u kuzynostwa na wsi tylko ja w woj. świętokrzyskim. Jakbym czytała o sobie.  Cudownie było wrócić do tych wspomnień. Dziękuje za te pozytywne chwile z Nieidealną  i pozdrawiam ciepło.

Małgorzata Nowak – czytelniczka

Naprawdę piszesz świetnie i cieszę się, że udostępniłaś  kolejną książkę, bo od razu zakupiłam. A chciałam Ci powiedzieć, że twoja książka “Nieidealna, ale szczęśliwa” może służyć też pacjentkom, które zmagają się z chorobą nowotworową, więc twoje pozytywne myślenie idzie dalej w świat 💕💕 Jesteś chodzącym Aniołem na tym świecie, który odczuwa ludzi, więc życzę żebyś pisała jak najdłużej, bo robisz to świetnie.

Aleksandra Suszczyńska – czytelniczka

Ta książka sprawiła, że moje życie zmieniło bieg. Uświadomiła mi, że można być szczęśliwą, będąc nieidealną. Czytając tę książkę, czułam, jakbym czytała o swoim życiu i o sobie. Uświadomiła mi, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto wierzyć i marzyć. Będę wracała do tej książki cały czas. Czuję się szczęśliwa i zaszczycona móc być jej częścią jako patronat medialny. Jestem wdzięczna za tą możliwość.

Sylwia Różanowska 

Autorka bloga Sylwetta

Bardzo ciekawe warsztaty motywacyjne dla wszystkich kobiet. Magda to wspaniała osoba która potrafi przekazać pozytywną energię innym i zmotywować do działania.Bez obaw można poruszyć wiele tematów i bolączek i otrzymacie wskazówki jak sobie z nimi radzić.Polecam gorąco warsztaty. Na prawdę warto!

Izabela Sienkiewicz – uczestniczka warsztatów

Warsztaty z Magdą to przede wszystkim źródło ogromnej pozytywnej energii i duża dawka wiedzy podana w bardzo przystępny sposób. Każda grupa jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Niezwykłe jest to ile wsparcia i pozytywnych słów można podczas tych warsztatów otrzymać. 💚

Andulina Sie – uczestniczka warsztatów 

Z serca polecam warsztaty z Magdą- to taka cudowna dawka pozytywnej energii i inspiracji. Tworzymy razem bardzo wspierająca grupę by razem iść do przodu i jak to Magda mówi- nabieramy wiatru w skrzydła;)

Agata Nowoświat – uczestniczka warsztatów 

Skontaktuj się ze mną

“Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Motywacja i Organizacja Magdalena Rorbach ul. 11 listopada 141/59, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-290-35-41 email: kontakt@magdalenarorbach.pl. Podane dane będą przetwarzane w celu korespondencji z nami. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.”   

więcej

Partnerzy

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
Close Menu
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close