Leadership Development Seminars i impreza urodzinowa

Kiedy myślisz pozytywnie, płyniesz w dobrej energii – to dzieją się niezwykłe rzeczy 🙂

 

Dwa miesiące temu poznałam wspaniałą kobietę, z którą rozmawiałam o życiu, planach, marzeniach, opowiedziała ona o mnie samemu prezesowi Duolife, który zaprosił mnie i moją rodzinę na wyjątkowe, 3 dniowe wydarzenie Leadership Development Seminars.

 

I tak właśnie pojawiłam się na genialnej imprezie, która stała się początkiem nowego życia. Poznałam niesamowitych prelegentów, miałam przyjemność rozmawiać osobiście z dr honoris causa Piotrem Kardaszem, Szefem Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia, który jest bogactwem wiedzy z zakresu biologii.

 

Na LDS występowała cudowna Beata Kapcewicz, która opowiadała o marzeniach i działaniu oraz wiele innych genialnych prelegentów. To co było dla mnie największą wartością to otwartość, radość i uśmiech bijący od 2 tysięcy osób uczestniczących w wydarzeniu. Kwintesencją był genialny koncert! Sami posłuchajcie fragmentu:

 

 

 

 

 

 

Po wydarzeniu podjęłam decyzję o pracy w Duolife  i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. To jacy ludzie tam pracują, jaką tworzą niesamowitą rzeczywistość stało się dla mnie ogromną wartością samą w sobie. Dobro, szacunek  i dewiza firmy “człowiek w centrum” jest odzwierciedleniem działań tych osób. Po kilku dniach od podjęcia pracy w Duolife zostałam zaproszona na genialną imprezę urodzinową, która była niespodzianką dla dyrektora Krzysztofa Macharzewskiego.

 

 

 

Przebywanie wokół ludzi, którzy każdego dnia podejmują działanie, kształcą się i szerzą wiedzę pośród innych osób jest cudownym doświadczeniem.

Ty również możesz zacząć nowe życie. Podejmij działanie i dołącz do mojego zespołu – zapraszam do kontaktu: kontakt@magdalenarorbach.pl lub przez messenger FB 

Do zobaczenia

Magda

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close