Klub Zdrowego Życia -“Determinacja – zdobywaj swoje szczyty”- wystąpienie w Tarnowskich Górach

 

W ostatnim czasie miałam ogromną przyjemność być prelegentem podczas wydarzenia  Klubu Zdrowego Życia w Tarnowskich Górach.

Była to wyjątkowa okazja posłuchać pięknego wykładu Wojciecha Płoszczonki, Kasi Machlowskiej- Hulok oraz Ani Pokory na temat zdrowego trybu życia. Fantastyczna wiedza oraz pokazanie jak ważna jest świadomość zdrowego odżywiania, czytanie etykiet, sprawiły, że słuchacze z przyjemnością chłonęli każdą informację.

 

Od wieków wiemy, że kluczowy wpływ na nasze zdrowie ma higieniczny tryb życia – zdrowe odżywianie, wysiłek fizyczny. Jednak zespół Duolife pokazał, jak na przestrzeni lat zmieniała się wartość produktów. Jeszcze kilkanaście lat temu ziemniak posiadał w sobie wiele wapnia,  w dzisiejszych czasach można rzec, że ma on śladowe ilości tego pierwiastka. W związku z tym nawet jeśli spożywasz  normalne posiłki może się okazać, że produkty, które konsumujesz mają bardzo małą ilość witamin, czy makro i mikroelementów.

 

 

Czy wiesz, że woda przechowywana w butelce plastikowej jest bardzo niekorzystna dla zdrowia?  Cudownym sposobem jest jednak przelewanie wody do słoja z lejkiem.  Woda przelana z plastiku do szklanego słoika  po 8h odzyskuje swoje zdrowotne właściwości i dostarcza nam w pełni odpowiednie minerały. Są to małe szczegóły, a niezwykle ważne dla zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Dodając jeszcze do wody kilka kamieni krzemowych sprawisz, że będzie ona idealnie oczyszczać organizm z toksyn.

 

 

Na wydarzeniu każdy uczestnik mógł spróbować pysznego ciasta czekoladowego z dodatkiem mąki ryżowej ( bez cukru), które naprawdę smakowało wyśmienicie oraz puddingu chia z kiwi i malinami, którym się zachwyciłam! Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał przepis na te pyszne smakołyki.

 

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość wystąpić dla Klubu Zdrowego Życia  – opowiedzieć o wpływie pozytywnego myślenia na naszą psychikę oraz o tym jak niesamowicie cudowny jest nasz mózg i jak piękną ma możliwość regeneracji ( na przykładzie wyzdrowienia córki). Serdecznie Was zachęcam do udziału w takich wydarzeniach, ponieważ świadomość tego w jaki sposób możemy dbać o własne zdrowie w dzisiejszych czasach jest kluczowe.

 

 

Warto pamiętać o tym, że najważniejsza jest konsekwencja w naszym działaniu, bez względu na to, czy  rozpoczynamy ćwiczyć, czy kształcić się w konkretnym kierunku. Do realizacji marzeń wystarczy Ci  ołówek i kartka (złota rada Aleksandra Doby) oraz działanie bez względu na wiek ( cudowna historia Anny Marii Moses), czyli najpierw tworzysz dokładny plan tego co chcesz osiągnąć, spisując naprawdę najdrobniejszy szczegół oraz podejmujesz działanie, aby zrobić krok do celu. Pamiętaj, że jedyne ograniczenia, jakie są, to tylko te w naszej głowie.

 

Do zobaczenia

Magda

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Unable to communicate with Instagram.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close