Każdy z nas ma w sobie tę moc -wywiad dla OBCASY PODLASIA

 

Co łączy malamuta, podróże i rozwój osobisty? Odpowiedź jest jedna – Magdalena Rorbach, autorka książek „Z malamutem przez Polskę” oraz „Masz tę moc…„. Pasjonatka rozwoju osobistego, niezależności i świadomego życia. Zapraszamy na rozmowę o sile, która drzemie w kobietach, czworonożnym przyjacielu i podróżach.

ObcasyPodlasia.pl: Każda z nas ma w sobie tę moc?

Magdalena Rorbach: Oczywiście! każda z nas ma tę moc. Moc wewnętrznej radości, radzenia sobie w sytuacjach trudnych czy realizacji własnych marzeń. Jedynym problemem jest tylko to, że za mało w siebie wierzymy, nie ufamy własnej intuicji, co automatycznie powoduje brak wiary we własne możliwości.

 

Pasjonatka rozwoju osobistego, niezależności i świadomego życia, podróżniczka, autorka książek. Ostatnio usłyszałam w jednej z audycji, że istnieje błędne przekonanie, iż pasję można mieć tylko jedną. Co jest Twoją pasją i czy tylko jedno z zajęć, które wymieniłam?

Uważam, że można mieć wiele pasji i z każdej indywidualnie czerpać wyjątkową radość. Ja mam trzy największe pasje: rozwój osobisty, pisanie oraz podróże z moim malamutem po Polsce. Rozwój osobisty czyli spotkania z ciekawymi ludźmi, wszelkie konferencje, szkolenia, czytanie książek, wszystko to, co przedkłada się na poszerzanie własnych horyzontów. Drugą pasją jest pisanie-od zawsze uwielbiałam to robić i pragnę pisać książki do końca mojego życia. Trzecią, niezwykle ważną dla mnie pasją są podróże z moim adoptowanym malamutem po Polsce- cudowne momenty doświadczania życia i wzajemnej nauki.

CZYTAJ DALEJ…

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close