Co to jest networking?

 

Coraz częściej spotykam się z pytaniem, czym właściwie jest networking? I bardzo cieszę się, że pytasz, ponieważ jest to wydarzenie na którym każdy przedsiębiorca chcący rozwijać swój biznes powinien być.

 

NETWORKING to spotkanie biznesowe, podczas którego ludzie nawiązują sieć kontaktów – w naszym przypadku mówimy o kontaktach w branży zwierzęcej. Spotykamy się czasem na targach, wystawach, szkoleniach, czy konferencjach, jednak jest to czas poświęcony zupełnie innym tematom, dlatego spotkania te są szybkie i czasem bez większych rezultatów. W networkingu chodzi o to, aby skupić ludzi w jednym miejscu, gdzie na spokojnie będą mieli okazję porozmawiać o swoich biznesach, wymienić się wizytówkami, napić dobrej kawy i poszukać osób do współpracy. Dzięki takim wydarzeniom biznesowym spotkałam wielu fantastycznych osób, z którymi do dzisiaj współpracuję.

 

Nie jest łatwo nawiązywać nam relacje przez meila, czy telefon, szczególnie jak nie wiemy, kto akurat jest po drugiej stronie – a prawdą jest, że mamy ochotę rozmawiać z właścicielem firmy w sprawie współpracy, a nie konsultantem. Po to właśnie powstały takie wydarzenia, aby móc trafić bezpośrednio do tej konkretnej osoby, a nie zastawiać się, czy nasza oferta dotarła, tam gdzie powinna.

W spotkaniach networkingowych możesz nawiązywać relacje biznesowe, wspierać się wzajemnie i pomagać – łączyć w branży pet, a nie konkurować. Dlaczego by nie połączyć sił i stworzyć jednego dużego projektu na którym można zarobić duże pieniądze, niż każdy z osobna dłubać swoje za ścianą?.

 

Każdy przedsiębiorca, który myśli o swojej firmie przyszłościowo powinien budować sieć kontaktów. Spotkania na żywo są najlepszą formą na to, aby pokazać swoje usługi, czy  produkt od najlepszej strony.

Dodatkowo są to wydarzenia na których zazwyczaj przebywają przedstawiciele różnych mediów, w związku z tym jest to idealny moment, aby porozmawiać o wywiadzie,  reklamie swoich produktów, czy po prostu dać się poznać.

 

 

Natworking jest dla każdego, kto myśli poważnie o swoim biznesie – weterynarze, technicy, petsitterzy, producenci, behawioryści, hodowcy, zootechnicy, trenerzy, dietetycy zwierzęcy, właściciele małych, średnich i dużych firm – ŁĄCZMY SIĘ W BRANŻY PET!

Poza tym, że możesz spotkać wielu interesujących przedsiębiorców, będziesz mógł posłuchać wyjątkowych prelekcji  i porozmawiać osobiście z profesjonalistami z rożnych dziedzin.

Nie ma nic lepszego, niż kontakt z drugim człowiekiem. Spotkania networkingowe dadzą Ci same korzyści rozwoju Twojego biznesu i spędzenia czasu w wybornym towarzystwie.

 

 

Byłoby wielką stratą nie skorzystać z takiej okazji.

Natworkingi w Katowicach, Gdańsku i Warszawie jeszcze są dostępne w promocyjnej cenie 59 zł – od przyszłego tygodnia już 79 zł.

 

Nie czekaj na lepszy moment. Działaj dziś i daj szanse swojej firmie wznieś się na wyżyny sukcesu. Zabierz koleżankę, kolegę, znajomego, którzy mogliby z takiego wydarzenia wynieść coś dla siebie. 

SPOTKAJMY SIĘ NA NETWORKINGU!  ŁĄCZMY SIĘ W BRANŻY PET!

 

Bilety do nabycia TUTAJ

 

pozdrawiam

Magda

 

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FB

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram did not return a 200.
Instagram did not return any images.

Copyright Magdalena Rorbach © 2018

×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close