Być kobietą odważną, silną i pełną pasji – wywiad dla portalu BOBASOWANY

Czy życie z pasją jest ważne? Co daje podróżowanie? Gdzie czerpała siłę i odwagę w pokonywaniu macierzyńskich wyzwań? Czym się kieruje w życiu i kto ją inspiruje?

Poznajcie moją rozmówczynię – Magdalenę Rorbach. Magdalena jest pasjonatką rozwoju osobistego, niezależności, świadomego życia, autorką książek i podróżniczką.Uwielbia ludzi, którzy potrafią śmiać się z siebie, żyć w zgodzie ze sobą i nakręcać pozytywnie innych do działania. Jest bardzo ciepłą, konkretną, posiadającą kobiecą wartość osobą.

Magdaleno, dziękuję, że zgodziłaś się na wywiad. Piszesz o sobie, że ”jesteś pasjonatką rozwoju osobistego, niezależności, świadomego życia, autorką książek i podróżniczką. Co jest Twoją największą pasją? Jak myślisz, czy życie według pasji jest ważne?

Moją największą pasją są podróże z moim ukochanym psiakiem, o imieniu Haru czyli słońce. I nie chodzi tu o jakieś wielkie podróże po świecie, ale o zwiedzanie różnych zakątków Polski, poznawanie wyjątkowych miejsc i wspaniałych ludzi tam mieszkających. Myślę, że to cudowne odnaleźć w sobie pasję – płynącą z głębi serca. Moja pasja nauczyła mnie świadomego życia, wyostrzyła zmysły, ale również nauczyła pokory. Myślę, że życie według pasji jest nie tyle ważne, co piękne. Najważniejsze to zachować we wszystkim równowagę, ponieważ znam ludzi, którym pasja tak zakryła oczy, że zapomnieli o swoich największych życiowych wartościach.

CZYTAJ DALEJ

100% NATURA - idealny prezent na Święta!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY

ZOBACZ CO U MNIE NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.
Instagram has returned invalid data.
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close