Business Pet Academy

rozwiń z nami swoją firmę z branży zwierzęcej

NOWOŚĆ

DLA KOGO JEST NETWORKING?

Spotkanie networkingowe jest dla wszystkich osób pracujących w branży zoologicznej.  Producenci, dystrybutorzy, groomerzy, petsitterzy,  behawioryści, weterynarze, technicy, hodowcy, zootechnicy, trenerzy, dietetycy zwierzęcy, właściciele sklepów zoologicznych – ŁĄCZMY SIĘ W BRANŻY PET!

Wydarzenie skierowane jest do:

–wszystkich  przedsiębiorców z branży zwierzęcej nastawionych na kontakty i współpracę
– osób, którzy pragną się rozwijać i inwestować w swoją wiedzę
– osób, które planują założyć własny biznes i szukają inspiracji oraz kontaktów biznesowych

To idealny czas na:

-Posłuchanie wystąpień ekspertów
-nawiązanie współpracy biznesowej
-spotkanie przy kawie w najlepszym towarzystwie


  KUP  BILET NA NETWORKING JUŻ DZIŚ  – SKLEP

 

 

PRELEGENCI WYDARZEŃ NETWORKINGOWYCH :

Magdalena Raniszewska – Radca prawny, Partner w RBR Rychter Borawski Raniszewska Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Sopocie, która specjalizuje się w kompleksowej prawno-podatkowej obsłudze biznesu, od etapu zakładania firmy, w szczególności w formie spółek prawa handlowego, poprzez doradztwo prawne w toku jej bieżącego funkcjonowania. Zajmuje się również obsługą klientów zagranicznych.
Wygłosi prelekcję pt. “Aspekty prawne działalności w branży zoologicznej”.

Krystyna Kornas Trener, Coach Członek ICF®, Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku, Certyfikowany Project Manager IPMA®, Projektantka Kariery oraz Licencjonowany Doradca Zawodowy. Twórczyni Pracowni Osobistego Przywództwa, wygłosi prelekcję pt. „Efektywność oraz zarządzanie sobą w czasie”. (wystąpi w Katowicach, Gdańsku, Warszawie)

Dr Anna Przybylska, wykładowca Uniwersytetu im Adama Mickiewicza, behawiorystka, trenerka, przedsiębiorca, wygłosi prelekcję pt: „Wzloty i upadki we własnej działalności prozwierzęcej – czyli, o czym należy pamiętać pracując z klientem i zwierzęciem”. (wystąpi w Gdańsku)

Dr Karolina Hołda – dietetyk zwierzęcy, Członek European Society of Veterinary and Comparative Nutrition oraz kapituły konkursu branży kynologicznej Top for Dog wygłosi prelekcję pt. „Obalanie mitów w żywieniu psów i kotów” (wystąpi w Warszawie)

*w cenie wydarzenia kawa, herbata,  networking, wystąpienia prelegentów, konkurs z nagrodami

kup bilet

serdecznie zapraszamy

 BUSINESS PET ACADEMY

Business Pet Academy jest  dla osób, które myślą o założeniu własnej firmy z branży zwierzęcej lub taką firmę już posiadają, ale towarzyszy im chaos i brak wyników finansowych. Jeżeli to co wdrażasz nie działa, Twoje wydatki rosną,  a przychodów brak- to trafiłeś w dobre miejsce!

Z przyjemnością pomogę Ci rozwinąć firmę z branży zwierzęcej.

Krok po kroku stworzysz biznes o jakim marzyłeś/aś. 

W OFERCIE:

-Budowanie pet marki od podstaw

-Indywidualne konsultacje ze strategii pet marki

-Szkolenia, warsztaty z zakresu rozwoju pet firmy

-Pet copywriting- artykuły na bloga, specjalistyczne, branżowe, a także tworzenie nazw, claimów, haseł reklamowych

Skontaktuj się ze mną

“Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Motywacja i Organizacja Magdalena Rorbach ul. 11 listopada 141/59, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-290-35-41 email: kontakt@magdalenarorbach.pl. Podane dane będą przetwarzane w celu korespondencji z nami. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.”   

więcej

PARTNERZY

Close Menu
×
×

Koszyk

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close